Oferta PPHU Romix

Wypożyczalnia samochodów osobowych oraz dostawczych Szamotuły

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogatą gamę samochodów dostawczych oraz samochód osobowy. Auta dostawcze różnią się pomiędzy sobą parametrami, dzięki czemu jest możliwe dobranie takiego samochodu, który spełni Państwa oczekiwania w najlepszym stopniu.

Samochody dostawcze

W naszej ofercie znajdą Państwo najpopularniejsze w Polsce marki samochodów dostawczych. Szeroka gama samochodów sprawia, że możecie Państwo dopasować auto idealnie do swoich potrzeb. Każdy z wymienionych modeli charakteryzuje się swoimi idywidualnymi walorami, które sprawiają, że jedne samochody idealnie pasują do transportu mebli, natomiast inne są świetne przy kompleksowej przeprowadzce albo przewozie towarów.

Samochody osobowe

Nasza oferta samochodów osobowych to tylko jedno niezawodne auto Opel Vivaro. Dzięki temu samochodowi jesteśmy w stanie zabrać przyjaciół czy rodzinę na wypad do Niemiec, na koncert do Warszawy, czy mecz na Stadion Śląski w Chorzowie. 9 osobowy samochód prowadzi kierowca, a pozostali pasażerowie mogą sie delektować podróżą i skupić na chwilach w towarzystwie współpasażerów.


Fiat Ducato

Fiat Ducato

Znakomity włoski samochód, lider rynku samochodów dostawczych, uznanny i ceniony zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Niezawodny, ekonomiczny, zwrotny...

Opel Vivaro

Opel Vivaro

Doskonały, 9 osobowy samochód, z klimatyzacją. Nowoczesny, szybki w idealnym stanie technicznym dowiezie Państwa wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne czy niezbędne.

Citroen Jumper

Citroen Jumper

Francuski samochód dostawczy, który został stworzony w wyniku kooperacji Fiata i PSA (Citroen i Peugeot). Innowacyjna konstrukcja powiązana z nowatorskimi rozwiązaniami.